Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy Ośrodek Zdrowia w Mazańcowicach

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

osr zdr 2019Nowy ośrodek zastąpił dotychczasowy, mieszczący się w starym budynku, niespełniającym już norm wyznaczonych dla służby zdrowia. Budynek nie nadawał się też do przebudowy.

Pacjenci mają do dyspozycji przestronny i nowoczesny ośrodek zdrowia, o dwóch kondygnacjach, 1,6 tys. m sześc. kubatury i ponad 300 mkw. powierzchni. Pomiędzy kondygnacjami kursuje winda, co umożliwi dotarcie do wszystkich gabinetów osobom niepełnosprawnym. Na parterze znajduje się rejestracja, trzy gabinety lekarskie i jeden zabiegowy, na piętrze zaś gabinet lekarski, biuro i pomieszczenie socjalne.
Pracuje tu 4 lekarzy, w tym 1 internista, 2 pediatrów i 1 lekarz rodzinny przyjmujący dzieci, codziennie pacjentów będzie przyjmować przynajmniej dwóch lekarzy. Są także 4 pielęgniarki.
Łącznie leczy się tu 2,3 tys. pacjentów, nie tylko z Mazańcowic czy sąsiedniego Międzyrzecza, lecz także gminy Czechowice-Dziedzice i Bielska-Białej.

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

Dadak_Miroslaw_pejzaz 2.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności