Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • 32 K.JPG
 • DSC_0237.JPG
 • P1050048.JPG
 • 1 K.JPG
 • 3 K.JPG
 • 26 K.JPG
 • DSC_1871.JPG
 • ncb2.JPG
 • DSC_0402 K.JPG
 • 7 K.JPG
 • 4 K.JPG

Ferie w GOK Mazańcowice

Ocena użytkowników:  / 17
SłabyŚwietny 

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy filie w Mazańcowicach zaprasza na wspólne spędzenie ferii zimowych. 2 - 6 lutego 2015 r. w godzinach od 9.00 do 14.30

 

 • ferie2015

 

Komentarze   

 
0 #22 portal 2015-02-01 11:37
mam nadzieję że np. po obecnych feriach te osoby (pewnie wypowiedzą się w ich imieniu rodzice) którzy korzystali z tych zajęć się napiszą, może i pozytywnie co będzie pewną odmianą a jak coś będzie nie tak to będzie wskazówka na przyszłość..
Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #21 portal 2015-02-01 11:33
nie wydaje mi się aby tylko negatywnie się tu wypowiadano..na zwałabym to burzliwą dyskusją...póki nikt nikogo nie obraża to jest ok...wiadomo są problemy (pewnie jak wszędzie) i o tym się mówi...

moim zdanie czasem te wpisy przyniosły dużo dobrego...kto wie ale może te wpisy "natchnęły" rządzących do przykładowo naprawy dziur w drogach, zrobienia parkingu koło szkoły i częściowo ruszyły te rowy...być może to zbieg okoliczności ale czasem to co tu było burzliwe omawiane potem miało miejsce w życiu realnych poprzez realizację tych problemów...
Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #20 Żal.pl 2015-02-01 11:15
boli ale ciebie myślenie, bo żaden człowiek na poziomie nie robi takich bzdurnych wpisów. Masz kompleksy? Tu wyładowujesz swoją frustrację? Nie poszło ci w szkole, pracy! Jaką PRAWDĘ ty głosisz? Jesteś zwykłym ignorantem, bez żadnego intelektualnego poziomu o czy świadczą twoje komentarze! Żaden komentarz na tej stronie nie niesie dla Mazańcowic nic dobrego. Dlatego będę kwestionował jego istnienie dopóki będzie nazywany "portal mieszkańców"!
A teraz wstaw mi 99 minusów jak tobie to w głoszeniu prawdy pomoże!
Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #19 mieszkaniec myślący 2015-02-01 10:51
Cytuję Mieszkaniec:
Ja jako mieszkaniec Mazańcowice zwracam się do administratora z prośbą zmiany nazwy tego portalu z "portal mieszkańców Mazańcowic" na "portal hejterów Mazańcowic". Czy panu administratorowi zależy na budowaniu negatywnego wizerunku naszego lokalnego społeczeństwa? bo do tej pory służy on tylko wzajemnym przepychankom w imię przegranych czy wygranych wyborów samorządowych, a komentarze nie wniszą nic konstruktywnego dla naszej wsi!

Oj boli PRAWDA boli :D :lol:
Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #18 Mieszkaniec 2015-02-01 10:21
Ja jako mieszkaniec Mazańcowice zwracam się do administratora z prośbą zmiany nazwy tego portalu z "portal mieszkańców Mazańcowic" na "portal hejterów Mazańcowic". Czy panu administratorow i zależy na budowaniu negatywnego wizerunku naszego lokalnego społeczeństwa? bo do tej pory służy on tylko wzajemnym przepychankom w imię przegranych czy wygranych wyborów samorządowych, a komentarze nie wniszą nic konstruktywnego dla naszej wsi!
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #17 Jadwiga 2015-01-31 12:22
Cytuję ciekawy:
Pytanie. Dlaczego w Jasienicy w GOKu są ferie bezpłatne a w GOKu Mazańcowice płatne ,przecież to jedna Gmina.

Ferie w GOK Mazańcowice są bezpłatne.Płatn e jest Zimowisko- w cenie są posiłki, wyjazdy, bilety wstępu itp.Trzeba czytać ze zrozumieniem.No ale jak się rzucało kamieniami w szkołę to czego wymagać...
Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #16 Mazańcowianin 2015-01-31 07:38
Cytuję ciekawy:
Pytanie. Dlaczego w Jasienicy w GOKu są ferie bezpłatne a w GOKu Mazańcowice płatne ,przecież to jedna Gmina.

Bo trzeba wynagrodzić w kalifacie kołderki swoich wyznawców i wyborców. Tam ich było najwięcej i są najwierniejsi.
Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #15 podatnik 2015-01-30 20:21
Cytuję ciekawy:
Pytanie. Dlaczego w Jasienicy w GOKu są ferie bezpłatne a w GOKu Mazańcowice płatne ,przecież to jedna Gmina.

Pierwsze wypłaty i imprezy a nie marnoty ze wsi :D :lol:
Zgłoś administratorowi
 
 
+13 #14 ciekawy 2015-01-30 14:47
Pytanie. Dlaczego w Jasienicy w GOKu są ferie bezpłatne a w GOKu Mazańcowice płatne ,przecież to jedna Gmina.
Zgłoś administratorowi
 
 
-7 #13 mieszkaniec 2015-01-26 21:03
Jak czytam te wpisy to nasuwa mi się że zaścianek zaściankiem zostanie nawet gdyby tam nie wiem co zorganizow ać. Aaaa - jak ktoś nie narzeka lub innych nie obrzuca błotem to ma zaraz minusowe komentarze. Pewnie było lepiej jak były dwa sklepy we wsi i kółko rolnicze?
Zgłoś administratorowi
 
 
-13 #12 Mama A. 2015-01-26 20:11
Tak dla wyjaśnienia - mój syn chodził do p. Rajskiej na zajęcia z plastyki i był raz na feriach i jeśli nawet mamy jakieś zatrzeżenia do prowadzącej to nasza sprawa, a dziecko i tak będzie trafiało w życiu na różne indywidua tego nie unikmiemy.
Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #11 Mama A. 2015-01-26 19:02
Po zapoznaniu się z treścią komentarzy jestem wręcz przekonana iż osoby oczekujące "gwiazdki z nieba" to te które same nie wywiązują się najlepiej z obowiązków rodzicielskich więc szukają wad u innych. Jeśli chodzi o zorganizowanie czasu, to pytam gdzie czas na inwencję twórczą dzieci, zapoznanie się i koleżeństwo. Co do Pani autorki słów "co to da" to myślę, że czas popracować nad swoją niską wartością. Może warto zapytać dziecko czy się dobrze bawiło i samemu poświęcić mu też więcej czasu.
Zgłoś administratorowi
 
 
-6 #10 obiektywna 2015-01-26 13:59
ogólnie ujmując zrozumiałam 1-wszą tu wypowiedź tak że ktoś wyraził niezadowolenie z organizacji (zagospodarowan ia całkowitego dnia ) w czasie ferii poprzednich.... .może tak to odebrał ...natomiast zgadzam się ze wszelkie uwagi należy NA BIEŻĄCO i odpowiedniej osobie, na przykład prowadzącej dane zajęcia zgłaszać nie w formie pretensji a sugestii co naszym zdaniem należy poprawić

tu na forum ja to osobiście źle odbieram choć mnie to w ogóle nie dotyczy

jakby moje dziecko się skarżyło itp. to idę , mówię i tyle
Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #9 Carpe diem 2015-01-25 17:27
Jesteście niesamowici, tylko się cieszyć że obok nas żyją tak wspaniali ludzie jak wy, znawcy wszystkiego, eksperci w każdej kategorii. Ludzie posiadający niekończącą się energię, żeby wszystko zanegować, na wszystko narzekać i każdego obrazić. Nic się nie robi to źle, a jak ktoś coś zrobi to jeszcze gorzej. Pozdrawiam i z góry "dziękuję" za głupie riposty. Jak ktoś nie rozumie to proszę przeczytać drugi raz :-)
Zgłoś administratorowi
 
 
+23 #8 rodzic 2015-01-24 11:14
Cytuję Mieszkanka:
Cytuję Mama:
Cytuję Krzysztof Przemyk:
Szanowni Państwo
W trosce o jak najlepszy poziom zajęć bardzo proszę o kierowanie jakichkolwiek uwag dotyczących działalności Filii GOK w Mazańcowicach bezpośrednio do mnie. Swoje niezadowolenie proszę wyrażać podczas trwania zajęć (imprezy) lub zaraz po nich.
Tel. 33 817 13 62

Co to da nic

To prosimy o podpisywanie komentarzy z imienia i nazwiska :)

Drugi szrek robi Białoruś w gminie :D :lol:
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj