Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Basaldella 2008.JPG
 • DSC_0051.JPG
 • DSC_0224.JPG
 • DSC_0768 k.JPG
 • Kaliningrad 2006.JPG
 • Koledy Mazancowice 2008.JPG
 • Litwa Wilno 2009.JPG
 • Ukraina Krysowice 2008.jpg
 • Wroclaw 2011 (2).jpg
 • Wroclaw 2011 (3).jpg
 • _Crotone 2008.JPG

Najbliższe koncerty

 
 
 • musica sacra 2017_plakat_aktualny

Jeżeli chcesz śpiewać razem z nami, poznać emocje związane z koncertami, rywalizacją podczas konkursów i festiwali, a także zwiedzać świat… to:

 ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO CHÓRU

 Nie musisz mieć wykształcenia muzycznego i nie musisz znać nut, wystarczy tylko chcieć i lubić śpiewać. Czekamy na Ciebie w filii GOK w Mazańcowicach w poniedziałki i czwartki od 18.00 do 21.00.

Adoramus Te Christe 2019

Ocena użytkowników:  / 0

adoramus2019Zapraszamy na koncert w ramach IX Ekumenicznego Spotkania z Pieśnią Wielkopostną “Adoramus te Christe” 2019. Kościół pw. św. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Rudzicy

Czytaj więcej...

Hejnał Mazańcowice na Festiwalu Muzyki Myśliwskiej

Ocena użytkowników:  / 0

DSCN5286W sobotę 9 czerwca 2018 roku chór "Hejnał Mazańcowice" pod dyrekcją Krzysztofa Przemyka wziął udział w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej w Pszczynie.

Czytaj więcej...

Koncert przyjaźni 2018

Ocena użytkowników:  / 1

KONCERT PRZYJAZNI plakat (Kopiowanie)Wójt Gminy Jasienica, Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy, Chór Mieszany "Hejnał Mazańcowice" zapraszają na Koncert Przyjaźni. Wystąpią: Deryneia Municipality Choir (Cypr) dyr. George Kalogirou

Czytaj więcej...

Srebrne Dyplomy dla Chóru Mieszanego Hejnał Mazańcowice

Ocena użytkowników:  / 3

DSC05077LPodczas odbywających się w dniach 12-17 września 2017 w Lloret de Mar i Barcelonie VII Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Chóralnego "Cançó Mediterrània" oraz Międzynarodowego Konkursu

Czytaj więcej...

Koncert finałowy "Moje zachwycenie"

Ocena użytkowników:  / 0

musica sacra 2017 plakat aktualnyChór Hejnał Mazańcowice serdecznie zaprasza w poniedziałek 22 maja o godz. 19.00 do Kościoła Ewangelickiego św. Trójcy w Skoczowie na Koncert Finałowy "Moje zachwycenie"

Czytaj więcej...

Koncert przyjaźni

Ocena użytkowników:  / 2

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy oraz Chór Mieszany "Hejnał Mazańcowice" serdecznie zapraszają n akOncert przyjaźni, który odbędzie się dnia 22.04.2017 o godz. 19.00 w kościele pw. św Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Czytaj więcej...

XVII Festiwal kolęd i pastorałek "SPOTKANIA Z KOLĘDĄ"

Ocena użytkowników:  / 2

W piątek wieczór 6 stycznia w Mazańcowicach odbył się koncert w ramach XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Spotkania z Kolędą” IM. Piotra Jakóbca.
Koncert odbył się w wieczór Trzech Króli w mazańcowickim kościele św. Marii Magdaleny.

Czytaj więcej...

Koncert na Zamku

Ocena użytkowników:  / 4

12 grudnia 2016 roku na Zamku książąt Sulkowskich w Bielsku-Białej odbył się koncert z cyklu „Muzyka na Zamku”. W koncercie tym wystąpili: MARCIN CISZEWSKI – kontratenor, EWA BĄK – fortepian oraz Chór Mieszany HEJNAŁ MAZAŃCOWICE pod dyrekcją KRZYSZTOFA PRZEMYKA.

Czytaj więcej...

Kolejny koncert “Hejnału Mazańcowice”

Ocena użytkowników:  / 2

W ramach II Międzynarodowego Festiwalu Muzyki im. Józefa Świdra 9 grudnia 2016 roku w kościele pw. św. Elżbiety w Cieszynie odbył się Koncert Muzyki Sakralnej. Wykonawcami byli: Chór Mieszany "Hejnał Mazańcowice" z Mazańcowic

Czytaj więcej...

Chór „Hejnał Mazańcowice” w Zawierciu

Ocena użytkowników:  / 3

26 listopada chór „Hejnał Mazańcowice” pod dyr. Krzysztof Przemyka wziął udział w koncercie „Symfonia niejedno ma imię”, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” w Zawierciu.

Czytaj więcej...

Hejnał Mazańcowice na Cyprze

Ocena użytkowników:  / 5

W dniach 11-13 listopada chór „Hejnał Mazańcowice” pod dyrekcją Krzysztofa Przemyka wziął udział w Europejskim Festiwalu Chóralnym w Limassol na Cyprze. Festiwal został zorganizowany przez tamtejszy chór „Aris” (dyr. Solon Kladas), który w zeszłym roku na zasadach wymiany kulturalnej gościł w Polsce.

Czytaj więcej...

Jubileusz 50-lecia działalności Chóru Mieszanego „Hejnał Mazańcowice”

Ocena użytkowników:  / 13

5 listopada w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Jasienica – Janusza Pierzyny, odbył się uroczysty Koncert Jubileuszowy

Czytaj więcej...

„Hejnał Mazańcowice” na Gaude Cantem

Ocena użytkowników:  / 5

W dniach od 20 do 23 października nasz chór „Hejnał Mazańcowice” wziął udział w warsztatach chóralnych i koncercie inauguracyjnym XII Międzynarodowego Festiwalu Chórów „Gaude Cantem” im. Kazaimierza Fobera w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej...

Koncert Jubileuszowy chóru "Hejnał Mazańcowice"

Ocena użytkowników:  / 18

Chór Mieszany „Hejnał Mazańcowice” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy serdecznie zaprasza na KONCERT JUBILEUSZOWY z okazji 50-lecia działalności

Patronat honorowy: Janusz Pierzyna – Wójt Gminy Jasienica

Czytaj więcej...

Sukces Hejnału w Namestowie

Ocena użytkowników:  / 7

W dniach 13-15 maja 2016 roku w Namestowie na Słowacji odbył się XXIII Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Muzyki Sakralnej. W konkursie, który odbył się w ramach festiwalu, chór „Hejnał Mazańcowice”

Czytaj więcej...