Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regulamin komentowania

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestniczenia w forum wymiany komentarzy w Serwisie mazancowice.net poprzez wymianę informacji, komentarzy i opinii.
 2. Dostęp do Serwisu mazancowice.net oraz do komentarzy pod artykułami zamieszanymi w Serwisie posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci teleinformatycznej
 3. Żaden użytkownik nie może identyfikować się wyrażeniem powszechnie uznawanym za wulgarny, oznaczeniem komercyjnym lub łudząco i celowo podobnym do loginu innego użytkownika posiadającego konto.
 4. Serwis mazancowice.net umożliwia prezentowanie różnych poglądów, tym samym polemikę w każdym temacie, nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności, tym samym nie ingeruje w przebieg dyskusji.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach mazancowice.net treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest również umieszczanie treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe oraz naruszających zasady Netykiety.
 6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie:
  • przekazów reklamowych
  • wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim, do których rozpowszechniania użytkownik nie jest uprawniony.
 7. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wpisów nie posiadających treści.
 8. Serwis mazancowice.net zastrzega sobie prawo do usuwania treści (także automatycznego), o których mowa w pkt 4, 5 i 6 Regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Serwisie mazancowice.net w stosunku do osób naruszających postanowienia Regulaminu.
 9. Osoby zamieszczające wypowiedzi w Serwisie mazancowice.net rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.
 10. Użytkownikom notorycznie naruszającym Regulamin administracja Serwisumazancowice.net ma prawo blokować dostęp do komentarzy w serwisie
 11. Reklamacje dotyczące funkcjonowania Serwisu mazancowice.net, komentarzy pod artykułami, lub zgłoszenia dotyczące naruszeń niniejszego Regulaminu powinny być zgłaszane pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
 12. Serwis mazancowice.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze