Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kandydaci do Rady Gminy

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 
Opublikowano: środa, 08, październik 2014 12:10

07.10.2014 minął termin zgłaszania kandydatów na radnych. Poniżej kandydaci do Rady Gminy Jasienica.

 

Okręg nr 1. (Bielowicko, Wieszczęta)

Tomasz Rak (KW DiP)
Barbara Zawada (KW PiS)
Henryk Frycz (KWW PRS)

Okręg nr 2. (Biery)
Andrzej Konieczny (KW DiP)
Władysław Jędrusiak (KW PiS)
Mateusz Recman (KWW NGJ)
Maria Bury  (KWW PRS)

Okręg nr 3. (Grodziec)
Łukasz Krzempek (KW DiP)
Stanisław Cebulak  (KWW PRS)

Okręg nr 4. (Iłownica)
Magdalena Sadlik-Lenczewska
Czesław Szkorupa  (KWW PRS)

Okręg nr 5. (Jasienica)
Grzegorz Pastwa (KW DiP)
Henryk Heinrich (KW PiS)
Janusz Cholewik  (KWW PRS)

Okręg nr 6. (Jasienica)
Ireneusz Furczyk (KW PiS)
Andrzej Szimke  (KWW PRS)

Okręg nr 7. (Jasienica)
Szymon Korzus (KW DiP)
Joanna Łodziana-Grabowska (KW PiS)
Michał Mączka (KWW NGJ)
Jacek Gołyszny  (KWW PRS)

Okręg nr 8. (Jasienica)
Edward Moroń (KW PiS)
Jan Batelt  (KWW PRS)
Wojciech Mączka (KWW NGJ)

Okręg nr 9. (Jasienica)
Wojciech Białożyt (KW DiP)
Mirosława Hawełek  (KWW PRS)

Okręg nr 10.(Landek, Rudzica)
Zbigniew Orawiec (KW DiP)
Sebastian Jurak (KW PiS)
Zofia Polok  (KWW PRS)

Okręg nr 11. (Rudzica)
Leszek Sadowski (KW PiS)
Czesław Machalica  (KWW PRS)

Okręg nr 12. (Rudzica)
Czesław Gawlas (KKW Czesława Gawlasa)
Jerzy Czudek  (KWW PRS)

Okręg nr 13. (Łazy)
Paweł Bojda (KW PiS)
Karol Bierski  (KWW PRS)

Okręg nr 14. (Mazańcowice)
Wojciech Zawada (KW DiP)
Andrzej Skowronek (KW PiS)
Zdzisław Florek (KWW PRS)

Okręg nr 15. (Mazańcowice)
Rafał Mrzygłód (KW DiP)
Marian Kłaptocz (KW PiS)
Franciszek Handzel  (KWW PRS)

Okręg nr 16. (Mazańcowice)
Tadeusz Kuś (KW DiP)
Krzysztof Kuś  (KWW PRS)

Okręg nr 17. (Międzyrzecze Dolne)
Stanisław Cypcer (KW DiP)
Genowefa Kopeć  (KWW PRS)

Okręg nr 18. (Międzyrzecze Górne)
Tomasz Osuch (KW DiP)
Ewa Hess-Rykała (KW PiS)
Mariusz Fender  (KWW PRS)

Okręg nr 19. (Międzyrzecze Górne)
Marek Lis (KKW SLD Lewica Razem)
Leszek Mroczko (KW DiP)
Bernadeta Wyciszkiewicz (KW PiS)
Wiesław Lis  (KWW PRS)

Okręg nr 20. (Roztropice)
Kazimierz Żabnicki (KW PiS)
Bogdan Wardas (KW DiP)
Andrzej Sowa (KWW IMR)
Teresa Biela  (KWW PRS)

Okręg nr 21. (Świętoszówka)
Eugeniusz Glos (KW PiS)
Rafał Ochodek (KWW NGJ)
Aleksander Szymala  (KWW PRS)

Komitety: 

KKW Czesława Gawlasa

KKW SLD Lewica Razem

KW Dialog i Porozumienie

KW Prawo i Sprawiedliwość

KWW Inicjatywa Mieszkańców Roztropic

KWW Nasza Gmina Jasienica

KWW Prawo-Rodzina-Samorząd

 

 

jasienica24.pl